HAKKIMIZDA

MERSİN FIRATLAR TEMİZLİK A.Ş.



ALO TEMİZLİK HATTI:0324 326 17 78


ALO TEMİZLİK HATTI:0530 766 58 79



mersin fıratlar temizlik
Mersin Fıratlar Temizlik
Uzman ekip ve ekipmanlarımızla son teknolojik makinelerimizle siz değerli Mersin halkımızın tüm temizlik ihtiyaçlarında hizmetinizdeyiz…

ALO TEMİZLİK HATTI

0324 326 17 78


MERSİN TEMİZLİK HİZMETLERİ

MİSYONUMUZ
Firmamız kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübe ile sürekli ve dengeli bir şekilde büyümeyi kendine hedeflemiş ve bu hedeflerinde başarılı olmuştur. Halen bu hedefini kalite ve güvenceden ödün vermeden sürdüren Temizlik Hizmetleri kalitesi ve yaptığı hizmetleri geliştirmektedir.

Müşterilerin memnuniyetini sağlamak firmamız için en önemli hedeflerden biridir. Firmamız, bu hedefleri gerçekleştirirken çevreye ve topluma saygı gösteren, çalışanlarının kişisel gelişimini ve sağlığını da göz önünde tutan bir tutum içinde bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Temizlik Hizmetleri olarak, temizlik sektöründe doğru teknolojileri kullanarak hizmet gerçekleştirmek ve güvenirliliği üst seviyede tutmak ana stratejimiz içinde yer almaktadır. Daima kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için gerekli çalışmalarını her daim sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.

Temizlik Hizmetleri olarak değerlerimizi ;

 Güvenirlik
 Kalite Bilinci
 Yüksek Sorumluluk Duygusu
 iş Ahlakına Bağlılık
 Müşteri Beklentilerini Aşmak
 Deneyim ve Bilgiyi Etkin Kullanmak
 Sürekli Gelişime İnanmak 


MERSİN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FIRATLAR GROUP A.Ş.

mersin temizlik şirketleri,mersin temizlik firmaları,mersin temizlik hizmetleri,mersin dış cephe temizliği,mersin inşaat temizliği,mersin  tadilat sonrası temizlik,mersin ev temizliği,mersin ofis temizliği,mersin büro temizliği,mersin işyeri temizliği,mersin fabrika temizliği