"Mersin ili sınırlarında faaliyet gösteren Temizlik Firmaları - Mersin - Temizlik Şirketleri "> Mersin Temizlik Şirketleri, Mersin Temizlik Firmaları: Mersin Duvar Temizliği

24 Ocak 2014 Cuma

Mersin Duvar Temizliği

mersin duvar temizliği
Mersin Fıratlar Temizlik
 Mersin Duvar Temizliği

Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu taktirde %100 kesin netice alabileceğiniz ve köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar silme işlemi yapılmalıdır. Duvar temizleme işlemi özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Duvarların yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

Lekesiz Duvarlar;

duvar kağıdı silmeye başlamadan önce odanın ortasına kaynar su dolu kabı koyup camı kapıyı kapatıp odanın buharlaşmasını sağlayın. Bu sayede duvardaki kirler yumuşamış olur. Temizliğin daha kolay hale gelmesini sağlarsınız. Boyalı duvarları silip kuruladıktan sonra nişastalı su ve sünger yardımıyla duvarları tekrar silin. Bu işlem bir sonraki temizliğin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Mutfak duvarlarının temizliğinde kullanacağınız suya sabunla beraber 1 kaşık dolusu tuz ilave edin. Bu sayede duvardaki yağ ve is lekesini çıkarmak daha kolay olacaktır.

Duvardaki ince boya tabakasına zarar verebilecek çok güçlü ve aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmayın. Ayrıca temiz, bir kova suyla duvarda kalan sabunu durulayın. Temizlik için en iyi başlangıç yerleri duvar dipleri dir. Duvarın altından yukarıya doğru temizliğinizi yapın. Bu şekilde kirli suyun yukarıdan aşağıya akıp lekelerden oluşan çizgilere dönüşmesini engellersiniz. Bu çizgiler ve izler gerçekten çıkarılması zor lekelere dönüşebilir.

mersin duvar silimi, mersin duvar temizliği, mersin temizlik, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, mersin temizlik şirketleri